KONKURS NA BLOG ROKU 2013!

22.1.14


Każdy jest kowalem swojego losu i od nas tylko zależy jak przeżyjemy swoje życie. Ponieważ moim hasłem na rok 2014 jest "Jestem na TAK!", po krótkim namyśle, wysłałam swoje zgłoszenie do konkursu na Blog Roku 2013!

O konkursie dowiedziałam się od Kasi prowadzącej blog Nowoczesna - Matka - Polka, którą serdecznie pozdrawiam. Pomyślałam sobie, czemu nie stanąć w szranki z "grubymi rybami" blogosfery? Przecież oni też od czegoś zaczynali, a zgłoszenie bloga do konkursu daje możliwość dotarcia do szerszego grona czytelników, a oto przecież nam chodzi, nieprawdaż? 

I oto jestem wśród uczestników tej rywalizacji. Co z tego wyjdzie, czas pokaże, ale najważniejsze jest to, by korzystać z nadarzających się okazji, bo mogą się nie powtórzyć. To tyczy się każdej sfery naszego życia. "Żeby wygrać, trzeba grać" - pamiętacie to hasło? Manna z nieba nigdy sama nie spada, więc zakasujcie rękawy i zgłaszajcie swoje blogi! Zasady konkursu są dziecinnie proste i rejestracja trwa tylko chwilę, a może los się do nas uśmiechnie?

Link do mojego zgłoszenia znajdziecie TU. Serdecznie zapraszam do oddawania głosów na mój blog i do umieszczania w komentarzach linków do Waszych zgłoszeń. Im jest nas więcej, tym lepiej :)


Koniecznie przeczytaj

7 komentarze

 1. może to naiwne, ale uważam, że wygrana nie zawsze jest najważniejsza. Czasami ten pierwszy krok do... jest początkiem innego myślenia i innej rzeczywistości. Dobrze, że robisz to, co uważasz za dobre dla siebie:) Tak trzymaj, a z pewnością przyjdzie dzień w którym osiągniesz zamierzony cel:)

  OdpowiedzUsuń
 2. może to naiwne, ale uważam, że wygrana nie zawsze jest najważniejsza. Czasami ten pierwszy krok do... jest początkiem innego myślenia i innej rzeczywistości. Dobrze, że robisz to, co uważasz za dobre dla siebie:) Tak trzymaj, a z pewnością przyjdzie dzień w którym osiągniesz zamierzony cel:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cieszę się, że również się zdecydowałaś.:-)) Trzymam kciuki również pozdrawiam :-))

  OdpowiedzUsuń
 4. Zapraszam do siebie http://piekielnyraj0506.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziewczyny, dziękuję za miłe komentarze. W tym konkursie wygrywa i tak ten, który zdobędzie najwięcej SMSów, a ja mam małą rodzinę i zero wtyków u operatorów telefonii komórkowej;) Grunt, to dobra zabawa i poczucie, że wykorzystałam swoją szansę.

  OdpowiedzUsuń
 6. no to ja też się zgłosiłam :D http://www.blogroku.pl/2013/kategorie/moje-lata-trzydzieste,7u1,blog.html

  OdpowiedzUsuń
 7. Witaj, nominowałam Cię do Liebster Blog Award. Szczegóły znajdziesz u mnie, zapraszam http://malaimama.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Facebook

Napisz do mnie!

Nazwa

Adres e-mail *

Wiadomość *