Suknie, które założyłabym na wręczenie Oscarów.

26.2.14

86 ceremonia wręczenia Oscarów już w najbliższą niedzielę. Największe gwiazdy Hollywood zapewne leżą właśnie na stołach swych chirurgów plastycznych, którzy mozolnie rozprasowują najmniejsze zmarszczki na ich filmowych licach, ekipy sprzątające setny raz odkurzają, już podobno rozwinięty, czerwony dywan, a krawcy dokonują ostatnich poprawek w Oscarowych kreacjach. I to właśnie o Oscarowych sukniach będzie dzisiejszy post.

Nigdy nie chciałam być aktorką, chociaż w czasach studenckich udzielałam się w koleżeńskim kabarecie, a nawet raz zaproszono mnie na zdjęcia próbne do roli statysty :) Lubię jednak chodzić do kina i z chęcią śledzę wszelkie wydarzenia związane z kinematografią. Czasami wyobrażam sobie jakby to było zostać hollywoodzką gwiazdą filmową i co założyłabym na wielką galę wręczenia tak bardzo pożądanych przez wszystkich aktorów statuetek. Przejrzałam kilkanaście kolekcji Haute Couture z poprzednich lat i tych najnowszych i oto, co znalazłam:


PS Ciekawe czy trafiłam w gust którejś z aktorek, które pojawią się w niedzielę na Gali Oscarowej;)

Źródło: http://www.fashiondivadesign.com/ http://allforfashiondesign.com/ http://bestdress.com.ua/
http://www.modelsblog.info/ http://www.vogue.fr/

Koniecznie przeczytaj

4 komentarze

 1. Bardzo kobiece, gdybym miała taką figurę, pewnie wszystkie te suknie wisiałyby u mnie w szafie ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. No właśnie z tą figurą u mnie też najtrudniej, a tu niestety drobna sylwetka i do tego duże konto w banku są niezbędne, ale pomarzyć zawsze można:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gdybym miała wybierać kreację dla siebie- oczywiście , gdybym była piękna, młoda i szczupła - to wybrałabym suknię piątą od góry, białą i suknię nr 23.

  OdpowiedzUsuń
 4. A ja nie wiem na którą bym się zdecydowała, bo wszystkie są piękne.

  OdpowiedzUsuń

Facebook

Napisz do mnie!

Nazwa

Adres e-mail *

Wiadomość *