Niech "Girl Power" będzie z Tobą.

30.3.14


Mamy w domu szafkę, w której trzymamy stare płyty CD i DVD. Powiem szczerze, że zaglądam do niej może dwa razy w roku gdy nie ma nic ciekawego w telewizji lub ktoś ze znajomych chce pożyczyć płytę, którą akurat mamy w posiadaniu. 

Tak się złożyło, że wróciliśmy z Poznania mega wykończeni, dzieci już spały i w sumie w domu nie było nic do roboty, więc stwierdziliśmy, że może obejrzymy coś na DVD. Zanim zdążyłam rzucić kilka propozycji filmów, mój szanowny małż słodko chrapał na kanapie, więc z czystym sumieniem mogłam odpalić słitaśną jak cukierek "Legalną Blondynkę".

Nie wstydzę się przyznać, że uwielbiam ten film. Oczywiście nie bez znaczenia jest fakt, że też jestem blondynką i w sumie nie mam nic przeciwko kolorowi różowemu ;) A tak na poważnie, to moim zdaniem film ten był jednym z nielicznych typowo babskich tytułów, który skutecznie poprawiał humor i przekazywał przeogromne ilości "Girl Power". Do tej pory dla podniesienia mojego kobiecego morale i dla odzyskania motywacji do działania lubię włączyć sobie płytę ze ścieżką dźwiękową z tego filmu. Ostatnio podsunęłam ją również Agnieszce, która po jej przesłuchaniu stwierdziła, że ma ochotę skopać tyłek swojego, wkrótce już byłego, męża. 

Jeśli Tobie też brakuje energii do działania, chcesz znów uwierzyć, że wszystko jest możliwe, posłuchaj poniższych piosenek. I niech "Girl Power" będzie z Tobą!

Hoku "Perfect Day"

Valeria "Ooh La La"Vanessa Carlton "A Thousand Miles"


Samantha Mumba "Baby, Come on Over"


Lo-Ball "Can't Get Me Down"


Lisa Loeb "We Could Still Belong Together"Joanna Pacitti "Watch Me Shine"


Samantha Mumba "Don't Need You To (Tell Me I'm Pretty)"


Superchick One Girl Revolution
Koniecznie przeczytaj

6 komentarze

 1. Dziękuję za pozytywne przesłanie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja, jak chcę się zmotywować oglądam Diabeł ubiera się u Prady... Taka współczesna wersja Kopciuszka (to jest mój outing, po raz pierwszy przyznaję się do tego publicznie). A Legalną blondynkę obejrzę napewno po twoim wpisie ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. @Świat Sikuni, dziękuję i polecam się na przyszłość:)

  OdpowiedzUsuń
 4. @Ach ta mama, czytałam "Diabeł ubiera się u Prady", ale nie widziałam filmu. Koniecznie muszę nadrobić zaległości.

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam "Legalną blondynkę"! Oglądałam wiele razy, podobnie jak "Coyote Ugly" - widziałaś?
  Ps. Świetne kawałki!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No jasne, że oglądałam :) Z tego filmu pochodzi jedna z moich ulubionych piosenek z czasów LO- "Can't fight the moonlight":)

   Usuń

Facebook

Napisz do mnie!

Nazwa

Adres e-mail *

Wiadomość *